X
تبلیغات
رایتل

سلام خوزستان

انتشار اخبار سیاسی- اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی خوزستان

راه‌یابی عکاس ایسنای خوزستان به مسابقه عکاسی خیابانی لنز کالچر

مهناز دژبان، عکاس خوزستانی و عکاس خبر ایسنای خوزستان به سومین مسابقه عکاسی خیابانی لنز کالچر Street photography awards 2017 راه یافت.

به گزارش خبرنگار ایسنا ـ منطقه خوزستان ـ در توضیح  این فستیوال آمده است:

 «مسابقات عکاسی یکی از بهترین راه‌ها است تا تیم تحریریه ما استعدادهای جدید در سراسر جهان به علاوه کارهای تازه منتشر شده از عکاسان را پوشش دهد. عکاسان برنده و پروژه‌های با امتیاز بالا از طریق دسترسی جهانی مجلات و سیستم‌های رسانه‌های اجتماعی به دید بین‌المللی می‌رسند. بسیاری از عکاسان برنده ما به وسیله تحریریه‌های مجلات، کارگردان‌های خلاق، سرپرست‌ها، گالیریست‌ها، ناشرین کتاب، کارگردان‌های جشنواره‌ها، آژانس‌های عکاسی و دیگر... کشف شده‌اند. ما می‌خواهیم به 15 زبان مختلف ورود کنیم تا بتوانیم به عکاسان سراسر جهان دسترسی داشته باشیم.

«در سراسر جهان این موضوع توجه متخصصان با نفوذ در جهان عکاسی را جذب می‌کند مردم می‌خواهند در جلسات هیات منصفه شرکت کنند و از اولین کسانی باشند که تازه و هیجان انگیز هستند.

در این مسابقه شما همچنین می‌توانید برندگان، فینالیست‌ها، انتخاب‌های هیات منصفه، پروژکتورهای دانشجویی و همچنین بسیاری از موارد دیگر که در هر رقابت با رتبه بالا رتبه‌بندی شده است، کشف کنید.»

تاریخ ارسال: چهارشنبه 18 مرداد‌ماه سال 1396 ساعت 06:44 ب.ظ | نویسنده: امیر رحمانی | چاپ مطلب 0 نظر