X
تبلیغات
زولا

سلام خوزستان

انتشار اخبار سیاسی- اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی خوزستان

حقوق معوق رانندگان سازمان اتوبوسرانی خرمشهر حداکثر تا فردا پرداخت می‌شود/

شهردار خرمشهر گفت: مدیریت سازمان اتوبوسرانی خرمشهر برای شفافیت در پرداخت و هزینه‌ها موظف به ارائه اسناد مالی است.

داود دارابی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرمشهر، در رابطه با حقوق معوق رانندگان اتوبوسرانی خرمشهر، اظهار کرد: حقوق رانندگان و پرسنل سازمان اتوبوسرانی حداکثر تا فردا پرداخت خواهد شد.

وی عنوان کرد: کارکنان اتوبوسرانی از سنوات قبل طلبکار بودند و حقوق یک ماهه آنها نیز عقب افتاده بود، در حالی که مدیریت سازمان حمل و نقل باید بحث پرداخت حقوق کارگران را مدیریت می‌کرد، چرا که در زمان تصدی بنده مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان به این سازمان واریز شد.

شهردار خرمشهر گفت: با توجه به نشستی که با اعضای شورای شهر خرمشهر داشتیم و به منظور تکریم معاش کارمندان مقرر شد که اسناد مالی سازمان اتوبوسرانی بررسی شود.

وی افزود: سازمان اتوبوسرانی در سال گذشته ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان دریافت کرده است، اما حقوق کارکنان آن عقب افتاده است، در حالی که مبلغ حقوق سالانه این کارکنان ۱/۵ میلیارد تومان است، بر همین اساس برای ایجاد نظم در هزینه‌ها مدیریت سازمان اتوبوسرانی موظف شد که اسناد مالی و هزینه‌های خود را ارائه دهد.

دارابی عنوان کرد: اعضای شورای شهر خرمشهر نسبت به بحث عقب افتادن حقوق کارکنان سازمان اتوبوسرانی و عدم شفافیت در هزینه‌ها ابراز نگرانی کردند.

تاریخ ارسال: دوشنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1397 ساعت 06:43 ب.ظ | نویسنده: امیر رحمانی | چاپ مطلب 0 نظر