X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

سلام خوزستان

انتشار اخبار سیاسی- اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی خوزستان

از دیدن کارون گریه‌ام گرفت/خوزستان در ثروت و مشکلات سرآمد کشور است

امیر قلعه‌نویی گفت: برای ورزش کردن به حاشیه کارون رفتم و وقتی وضعیت آب کارون را دیدم گریه‌ام گرفت. از زباله‌ها و فاضلابی که به درون کارون می‌ریخت، متأسف شدم.

امیر قلعه‌نویی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، اظهار کرد: خوزستانی که از نظر تولید و اقتصاد در کشور بسیار ثروتمند است، متاسفانه در مشکلات هم در ایران سرآمد است که امیدوارم این مشکلات برطرف شود.

وی در رابطه با فعالیت‌هایش در شبکه‌های مجازی و انتشار مطالبی در مورد مشکلات جامعه، افزود: بیش از ده سال است که این نوع مطالب را می‌گویم. من خودم کسی هستم که با سختی بزرگ شده‌ام و درد جامعه را دیده‌ام و باید بگویم امروز شرایط جامعه ما به‌ویژه از نظر اقتصادی به گونه‌ای است که مردم دارند اذیت می‌شوند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان عنوان کرد: من چون از دل همین مردم هستم، وظیفه خود می‌دانم به مسائل اجتماعی و اقتصادی مردم اشاره کنم، ضمن اینکه به هیچ وجه آدم سیاسی نیستم و یک فرد سنتی ‌مذهبی هستم.

وی  گفت: من طول عمرم را پشت سر گذاشته‌ام و فقط عرض عمرم باقی مانده است و این‌گونه نیست که بخواهم در برابر برخی مشکلات و مسائل سکوت کنم.

قلعه‌نویی با تاکید بر ضرورت بیان مشکلات جامعه، عنوان کرد: صبح دو روز پیش برای ورزش کردن به حاشیه کارون رفتم و وقتی وضعیت کارون را دیدم گریه‌ام گرفت. زباله‌ها و فاضلابی را دیدم که به درون آب کارون می‌ریخت. واقعاً از این مسئله متأسف شدم. این درد است که باید گفته شود.

تاریخ ارسال: یکشنبه 26 فروردین‌ماه سال 1397 ساعت 11:51 ق.ظ | نویسنده: امیر رحمانی | چاپ مطلب 0 نظر