X
تبلیغات
رایتل

سلام خوزستان

انتشار اخبار سیاسی- اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی خوزستان

تاسیس باشگاه تخصصی والیبال در اهواز زیر نظر دو ملی پوش خوزستانی

کمپ والیبال خوزستان با عنوان باشگاه "ستارگان جنوب" زیر نظر مصطفی شریفات و سیدمحمد موسوی تاسیس شد.

مصطفی شریفات در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا ـ منطقه خوزستان، ‌در خصوص تاسیس باشگاه ستارگان جنوب با نظارت و مدیریت او و سیدمحمد موسوی در اهواز، اظهارکرد:‌ دعوت نشدنم به تیم‌ملی را به فال نیک گرفتم تا زمان بیشتری داشته باشم و با حضور در استان و شهرم، باشگاهی را در اهواز تاسیس کنم، چراکه استعدادهای بسیار زیادی در این شهر وجود دارند که همگی باید کشف و با تمرینات روز دنیا آشنا شوند.

وی با بیان این‌که مربیان خوبی را برای این باشگاه در نظر گرفته‌ایم، عنوان کرد: ‌زمانی‌که اعلام کردم که چنین باشگاهی را در اهواز تاسیس کرده‌ام، خیلی‌ها با من تماس گرفتند یا در فضای مجازی برای من پیام گذاشتند که چرا چنین باشگاهی را در تهران تاسیس نمی‌کنید و من گفتم می‌خواهم این باشگاه در شهرم باشد، زیرا در آن‌جا استعدادهای زیادی وجود دارد که دوست دارم، کشف شوند و همچنین اگر قرار است خدمتی کنم، می‌خواهم به مردم استانم باشد.

این والیبالیست المپیکی در ادامه خاطرنشان‌کرد:‌ تمرینات اعضای این باشگاه، در خانه والیبال استان انجام می‌شود و قرار است، آن را به کمپ والیبال استان تبدیل کنیم. سالن بسیار خوبی است که البته متاسفانه در ماه‌رمضان، مسابقات فوتسال و دیگر رشته‌ها در این سالن انجام می‌شود که من به مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و رییس هیات والیبال استان هم گفتم که نباید مسابقات دیگری در این سالن انجام شود.

وی با اشاره به برنامه‌هایشان برای این باشگاه، گفت:‌ در آینده‌ای نزدیک مربی بدنساز را در این کمپ خواهیم داشت و علاوه بر تمرینات والیبال، بحث اوقات فراغت هنرجویان را هم مدنظر قرار داده‌ایم و قرار است هفته‌‌ای یک‌بار در کلاس‌های ژیمناستیک و استخر نیز شرکت کنند. ما می‌خواهیم به صورت فوق‌العاده حرفه‌ای با هنرجویان کار کنیم.

شریفات با بیان این‌که کلاس‌ها برای هر دو بخش دختران و پسران رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان برگزار می‌شود، عنوان کرد:‌ هدف از تاسیس این کمپ، ایجاد انگیزه و نشاط در بین علاقه‌مندان این رده‌های سنی، کشف استعدادهای موجود در سطح استان و همچنین معرفی این استعدادها به تیم‌های ملی پایه کشور است.

وی افزود: ‌هزینه‌های این باشگاه کاملا بر عهده من و آقای موسوی است و لباس بازیکنان و تجهیزات و لوازم جانبی که یک والیبالیست باید برای تمرین در اختیار داشته باشد، تهیه کرده‌ایم. رییس هیات والیبال استان نیز از این کار ما استقبال کرد و جا دارد از وی تشکر کنم که در مدت زمان کوتاهی که در اختیار داشتم، به من کمک کرد تا این باشگاه هرچه سریع‌تر به مرحله افتتاح برسد.

این والیبالیست خوزستانی بیان کرد: زمانی‌که قرار بود در المپیک ریو شرکت کنیم، به دعوت فدراسیون برزیل 10 روز زودتر به این کشور رفتیم و من در آن‌جا از نزدیک کمپ والیبال برزیل را دیدم و در همان‌جا جرقه‌ای در ذهن من زده شد که می‌توانم چنین کمپی را در شهر اهواز نیز احداث کنم تا تجهیزاتی همانند و نزدیک به تجهیزات کمپ برزیل داشته باشیم و بتوانیم والیبال استان را به سطح خوب گذشته خود برگردانیم.

وی در پایان درخصوص آغاز کار این کمپ، عنوان کرد:‌ جلسه آشنایی هنرجویان دختر با فعالیت کمپ که قرار است به همراه یکی از اعضای خانواده‌شان حضور پیدا کنند، روز چهارشنبه این هفته خواهد بود و روز بعد از آن نیز هنرجویان پسر در کلاس‌ها شرکت می‌کنند. برنامه‌ ما به این صورت است که من و آقای موسوی نیز به صورت پاره‌وقت بر کلاس‌ها نظارت داشته باشیم و از نزدیک روند کار را دنبال کنیم.

تاریخ ارسال: دوشنبه 29 خرداد‌ماه سال 1396 ساعت 06:51 ب.ظ | نویسنده: امیر رحمانی | چاپ مطلب 0 نظر