سلام خوزستان

انتشار اخبار سیاسی- اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی خوزستان

اعتراف مظنون به قتل دو نوجوان اهوازی

b85b99b66aa4c9265f8db355c8a6904b_XL[1].jpg

دادستان حمیدیه با اشاره به حادثه قتل دو پسر نوجوان در پارک جنگی گمبوعه حمیدیه گفت: ‌فرد دستگیرشده به قتل اعتراف کرده است.

علی بیرانوند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد:‌ اجساد دو نوجوان اهوازی روز سه‌شنبه(14 دی ماه) در پارک جنگلی گمبوعه کشف شد و قاتل این دو نوجوان 12 و 13 ساله، کمتر از 24 ساعت پس از وقوع قتل دستگیر شد.

وی افزود: متهم به قتل فردی 25 ساله و اهل اهواز بود که در بازجویی‌های انجام شده، به قتل این دو نوجوان اعتراف کرد و سلاح قاتل نیز که کلت کمری بود، کشف شده است.

دادستان حمیدیه تصریح کرد:‌ هم اکنون در مرحله بازجویی‌های تخصصی از قاتل این دو نوجوان هستیم و صحنه قتل نیز به زودی بازسازی خواهد شد.

بیرانوند عنوان کرد:‌ اجساد مقتولین جهت انجام بررسی‌های لازم در اختیار پزشک قانونی است و پزشکی قانونی هنوز گزارش خود را اعلام نکرده است و انگیزه قاتل باید مورد بررسی‌های بیشتر قرار گیرد.

وی با بیان این‌که نمی‌توانیم انگیزه قتل را رسانه‌ای کنیم، تاکید کرد: قاتل فردی 25 ساله است، در حالی که مقتولین دو نوجوان 12 و 13 ساله هستند. خانواده‌ها و والدین باید به رده سنی دوستان فرزندان خود توجه کنند تا افرادی که فقط در رده سنی فرزاندشان هستند با آنها ارتباط دوستی برقرار کنند و در غیر این صورت باید بدانند که قطعا در ارتباط‌های دوستی که افراد اختلاف سنی زیادی دارند، حتما فرد کوچکتر دچار آسیب‌های جسمی و اجتماعی خواهد شد و جنایت اخیر نیز یک نمونه از همین موضوع است.

تاریخ ارسال: یکشنبه 19 دی‌ماه سال 1395 ساعت 02:51 ب.ظ | نویسنده: امیر رحمانی | چاپ مطلب 0 نظر